Міжнародна співпраця

З 25.11.23 по 05.12.23  учні  Головківського ліцею  Медведівської сільської ради   були учасниками німецько - польсько - українського проекту, що проходив в Альхорні (Німеччина). Участь в проекті брали групи  молоді  в складі  15 осіб  з України, Польщі та Німеччини.

Програма проекту, як завжди, була цікавою та насиченою. Ми підготували неймовірний різдвяний перформанс – ультранеонове шоу . Учні виготовили костюми з тканини, яка світиться під ультрафіолетовим світлом, підготували хореографічний спектакль.  Слід зазначити, що молодь є творцем цього перформенсу, а не просто виконавцем  задумів вчителів. Дозвілля молодь сама організовує за своїми бажаннями.

Родзинкою  проекту бло проведенняАндрієвських вечорниць( Андрєйок по польськи), де молодь знайомилась з народними традиціями проведення цього свята .

 Важливим етапом проекту  є інтеграційні зустрічі - знайомство, пізнання один одного, поділ на групи. Всі заняття проводяться англійською мовою, спілкування також переважно англійською, хоча спілкується молодь і своїми рідними мовами.

 Ми також встигли побувати на екскурсіях в Бремені, Берліні, Ольденбурзі .

 Побачили неймовірні передріздвяні ілюмінації , ярмарки та відчули справжню атмосферу свята. Це дуже важливо для українських учнів, серед яких були діти ВПО, діти, батьки яких загинули на війні.

 Відвідали також наших польських друзів в Торуні.

 Фінансування проекту відбувається Німецько- Польською радою обміну молоддю та за рахунок спонсорів.

 Маємо безліч вражень та позитивних емоцій, отримали купу подарунків.

 Дякуємо нашим ЗСУ, німецьким та польським друзям за таку чудову нагоду.

Невдовзі буде готовий  результат ї роботи -  відео нашого перформансу.

 

Директор   Наталія Канюка

 

 

Міжнародна співпраця у Головківському ліцеї!
Головківський ліцей Медведівської сільської ради став частиною "TRIYOU Форум-2023", який відбувся 13 – 15 лютого 2023 року у навчальному центрі "Бредбек", Німеччина.
На форум були запрошені представники навчальних закладів, які працюють у сфері міжнародних молодіжних обмінів.
Наш заклад представляла директор Наталія Канюка.
"Програма Форуму була дуже насичена. На заході було понад 60 освітян з Німеччини, Польщі та України.
Головківський ліцей вже 5 років співпрацює з польським партнерами з міста Торунь . Цей форум дав змогу розширити співпрацю ще й з німецькими колегами.
Темами форуму також були проблеми інтеграції української молоді в європейському суспільстві,теми воєнних травм, неформальної освіти після війни в Україні.
Тож віримо в ЗСУ і сподіваємось на здійснення всіх планів.
Організатори: ГО «Tolerance in You» та Фундація ПНСМ, LIKHTAR, за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

  Як організувати міжнародний проект. З досвіду проведення міжнародних проектів  –  українсько-польських обмінів молоддю, що проходили у 2018 та 2019 роках між учнями Головківського НВК та ліцеєм №7 міста Торунь.  https://docs.google.com/document/d/1RTWkYjlF3RlX27sp2h8M1caFhzPAz-cQ/edit?usp=sharing&ouid=111797228413990601817&rtpof=true&sd=true

C:\Users\Home\Desktop\ПРОЕКТ\матеріали проекту\foto\25.JPG

Наш  польсько - український проект " Сила Купала", який проходив з 09.09. по 17.09.2021 року в дитячому оздоровчому таборі " Дахнівська Січ" успішно завершився. Все про проект дивіться на нашій сторінці в Фейсбук .

За фінансування  Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży.


 

"Словінські чутки" - то правда!
У наш важкий воєнний час реалізувати такий проект - це справжнє диво! Але навіть у найскладніші часи трапляються дива і чарівники, які їх творять.
Наші чарівники - це польські друзі з ліцею №7 міста Торунь, завдяки яким все відбулося.
Отже, з першого по десяте вересня учні 10-11 класів нашої школи перебували в Польщі, де на березі Балтійського моря в Смолдінському лісі проходив проект "Словінські чутки". Метою проекту було вивчення культури та побуту словінців-
західнословянського племені , що мешкало колись на землях між озерами Гардно і Лепсько.
Чесно сказати, ми мало що знали про словінців. Але після цієї подорожі ми знали все: де жили, коли, в якій місцевості, чим займались.
Та головним нашим досягненням було створення справжнього гобелена за давніми технологіями словінців. Хоча далеко не кожен з нас мав нахил до рукоділля, але кожен створив свій шедевр - частинки гобелена за власним ескізом.
Незабутні враження від цієї подорожі : холодне, але таке прекрасне Балтійське море з його дюнами, сплав на каяках, екскурсія в Устку та Гданськ, вечірнє вогнище з його відвертими розмовами і навіть наша довга подорож потягами з багатьма пересадками... Таке не забувається, залишається на все житття.
Спогадами,про цю незабутню подорож поділилися всі учасники проекту на цій дошці, перегляньте - https://padlet.com/magdatyczynska/p80vs15481vvfhfs .
Детальніше про проект можете переглянути на нашій сторінці у Фейсбук -https://www.facebook.com/profile.php?id=100065018198608
Проект фінансувався з фондів Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży з дотації Міністерства освіти і науки Республіки Польща.